Obklady do koupelny - fotogalerie, inspirace

Koupelna

Přidal aneta-nova, dne 12. 05. 2020 ,  0x

Obklady do koupelny - fotogalerie, inspirace

Procházíte různé fotogalerie, letáky, magazíny, hledáte inspiraci u sousedů a stále nic? My jsme tu pro vás! V dnešním článku vám přinášíme fotogalerii, a především inspiraci obkladů v koupelně. Snažili jsme se, aby jsme zasáhli každou cílovou skupinu, zároveň jsme také vynechali finančně nedostupná řešení. Společně se podíváme ještě na základní otázky, které byste před finálním výběrem obkladů měli znát, a hlavně znát i potřebné odpovědi.

Jak dlouho obklady vydrží?

Pokud nebudeme zboží vybírat na vietnamské tržnici, tak i ten podřadnější materiál vydrží minimálně 20 let. Pokud chcete, aby byla živnost maximální, doporučujeme zvolit keramické obklady. Věděli to již před stovkami let a platí to do dnešních dní - keramika vydrží nejdéle, při nejmenších při porovnání množství k ceně vám toto tvrzení garantujeme. Dlouhověkost a výdrž materiálu souvisí zejména i se správným úklidem, v rámci úklidu koupelny doporučujeme používat tipy a rady uvedené v článku Jak správně čistit WC.Jaký vzor obkladů zvolit?

V koupelně se jakýkoliv vzor neuvěřitelně rychle okouká, proto při výběru spíše myslete na návštěvy, než na svůj vlastní vkus, protože po pár měsících, spíše po pár týdnech, obklady již vůbec nebudete vnímat. Rychleji se v praxi okoukají křiklavější vzory s výraznějšími barvami, proto doporučujeme zůstat spíše konzervativnější.

FOTOGALERIE: Obklady do koupelny


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky RADYBYDLENI ve svém prohlížeči!