Rekonstruovat nebo koupit nový byt?

Doporučujeme

Přidal psn, dne 26. 02. 2021 ,  0x

Rekonstruovat nebo koupit nový byt?

Je lepší si pořídit byt v novostavbě nebo provést rekonstrukci ve starším bytovém domě? Jakmile položíme otázku tímto způsobem, každý čtenář si řekne, že je samozřejmě lepší novostavba, kterou si klient uzpůsobí dle svých představ. Všechno ale není tak, jak se na první pohled může zdát…

Lukrativní lokace nemovitostí v Praze

Především v Praze jsou veškerá lukrativní místa pro nemovitosti zastavěná, navíc tyto bytové domy mají i historickou hodnotu, tudíž je v podstatě nemožné nemovitost nahradit jinou. Pokud tedy chcete bydlet na dobrém místě, je nutná rekonstrukce.

V dnešní době je možné udělat i s historickou budovou, při zachování její architektonické struktury a originální hodnoty, zázraky. Kupříkladu rekonstrukce na Praze 1 - Palác dlážděná, opravdu stojí za to. Interiér působí moderním dojmem, naproti tomu exteriér budovy v nás vyvolává příjemnou nostalgii.

Výhody bydlení v původní zástavbě

Popravdě nejde pouze o lokaci bytu, v praxi je možné i byt v historické budově de facto zcela přizpůsobit svým představám, pro většinu zkušených domácích kutilů či profesionálních firem je provedení vize klienta hračkou.

Na druhou stranu, díky tomu, že luxusní moderní bytové interiéry jsou doménou těch nejlepších lokací, klienti ve více jak 90 procentech volí již připravené interiéry a svou péči vloží do rukou odborníků.

Kde koupit byt s moderním interiérem?

Nabídky těch největších realitních kanceláří, ale i těch menších najdete například na portálu Sreality nebo iDnes Reality. Před zaměstnanci v podstatě všech realitních firem vás musíme varovat, jakmile jednou zašlete poptávku, bývá těžké se vymanit z jejich nabídek, které jsou mnohdy zcela nerelevantní. Pokud ale hledáte jistotu promyšlené rekonstrukce s lukrativním umístěním v Praze, za zmínku stojí portfolio prodeje bytů od PSN.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky RADYBYDLENI ve svém prohlížeči!