Typy zahradních párty stanů - jak vybrat ten pravý?

Zahrada

Přidal gavaka, dne 15. 06. 2019 ,  0x

Typy zahradních párty stanů - jak vybrat ten pravý?

Párty stany si získávají v našich končinách čím dál větší oblíbenost a aby taky ne- za relativně nízké peníze si můžete zajistit kvalitní a dlouhodobou ochranu nejen před sluncem, ale i deštěm, nebo chladným večerním vánkem. Párty stany jsou také oblíbené pro nejrůznější prezentační a marketingové aktivity, jako prodejní stánky, zázemí při sportovních soutěžích apod.

Ale jaký párty stan vybrat, aby sloužil dlouho a kvalitně?

Zahradní stany jsou nabízeny v široké škále rozměrů a kvalitativních provedení. Záleží pak na Vás, jak často, pro jaké účely a na jakém místě budete stan používat. Od toho se pak musí odvíjet výběr konkrétního typu. Pokud občas pořádáte grilovačky pro přátele a chcete se především chránit před sluncem, pak by Vám měl stačit základní typ stanu, nebo spíše altánu bez bočních stěn za cenu někde okolo 1000 až 1500,-Kč s tím, že jej ale budete muset po každé akci schovat, případně jej mít na nějakém místě, které je odstíněné před větrem. Tyto stany jsou opravdu základními modely a já sám jsem jeden z nich v minulosti měl, takže toto tvrzení mohu jen potvrdit. Jedno léto sice sloužil dobře, ale jak přišly na podzim silnější větříky a deště, najednou jsem jej jednoho rána objevil úplně zničený. Díky dešti sena střeše udělaly kaluže vody, díky čemuž praskly některé plastové spojovací prvky konstrukce a zdeformovaly se tyče- stan jsem sice zkoušel reklamovat, ale prodejce mi reklamaci neuznal s tím, že byl stan vystaven extrémním vlivům, na což není dělaný. Koupil jsem tento párty stan v posezónní akci za cca 700,-Kč, takže mě to nijak extra netrápilo, ale uvědomil jsem si, že v podobných případech se přílišné šetření nevyplácí.

Nakonec jsem koupil kvalitnější stan, který už mi slouží 4 sezónu

Další rok jsem pořídil kvalitnější nůžkový párty stan od specializovaného prodejce my-hobby.cz který mi slouží už 4 sezónu bez problémů. Zvolil jsem nůžkovou konstrukci, takže stan během 5 minut rozložím a po akci opětovně složím, takže mi nepřekáží na zahradě a navíc si jej takto chráním před bouřkami a podobným extrémním počasím.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky RADYBYDLENI ve svém prohlížeči!