Moderní kuchyně - inspirace, rady, fotogalerie

Doporučujeme

Přidal gabb, dne 24. 02. 2020 ,  0x

Moderní kuchyně - inspirace, rady, fotogalerie

Jaký interiér je moderní? A jaký styl, barva nebo doplňky budou moderní i za deset let? V dnešní době jde o otázky, na které neexistuje obecná odpověď. Moderní kuchyně může mít nespočet provedení. Pojďme se podívat, jak správně při výběru moderní linky či celé místnosti postupovat.

Základní kameny moderních kuchyní

Novodobé moderní kuchyně mají dva základní rysy: jednoduchost a praktičnost. Jednoduchý design je líbivý hned na první pohled, kvalitní design spolu s kvalitními materiály zaručí dlouhodobý pozitivní zážitek. A to je u luxusních kuchyní důležité, nejen kvalita, ale také design, který se jen tak neokouká.

Kuchyně na míru - jaká je cena a kvalita?

Komunismus je naštěstí za námi, a tak můžeme vybírat z nespočet variant řadových kuchyňských koutů a linek. Proč tedy zvolit kuchyň na míru? Kuchyně na míru mají jednu nevýhodu a mnoho výhod. Cena je sice přibližně o 30 % vyšší, na druhou stranu, fantazii se meze nekladou. Pro kuchyně na zakázku obvykle platí:

  • kvalitnější materiály,
  • jedinečný design,
  • vyšší praktičnost díky neomezeným úpravám,
  • maximální sladěnost se zbylým interiérem...

Cena nových kuchyní se pohybuje s částkami i pod 10 tisíc Kč. Pokud hledáme alespoň nadprůměrnou kvalitu, a především moderní vzhled, pohybujeme se v řádech desítek tisíc korun.

Low-cost moderní kuchyně na míru lze sehnat i pod 20 tisíc, ovšem nižší cena s sebou z pravidla nese kompromisy.

Jak a kde vybírat kvalitní kuchyňské linky?

Ne nadarmo se říká, že kuchyňská linka je srdcem každé domácnosti. Při výběru linkového korpusu byste tedy měli začít. Kromě vlastních preferencí si nechte poradit od odborníka, co se týče kvality, resp. výdrže daného materiálu.

Jako první krok doporučujeme navštívit některého z kamenných prodejců, kde získáte základní představu. Následně doporučujeme oslovit vybrané firmy přes internet, které nabízejí obdobné kuchyňské linky nebo kuchyně na míru. Nedejte pouze na cenu a vždy si zkontrolujte recenze na Google nebo Facebook.com

Inspirace moderních kuchyní

Jako vždy na závěr článku vám dodáváme nutnou dávku inspirace.


Další inspiraci můžete najít např. na portále Gabon.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky RADYBYDLENI ve svém prohlížeči!