Koupě a prodej bytu zdarma a bez starostí? Nový realitní portál Cincink

Doporučujeme

Přidal cincinkrklama, dne 20. 11. 2019 ,  0x

Koupě a prodej bytu zdarma a bez starostí? Nový realitní portál Cincink

Na internetu je mnoho portálů, které nabízejí inzerci zdarma nebo za poplatek. Jen málo z nich Vám pomůže najít reálné kupce (nebo prodejce) realit. A pokud ano, vždy jsou zde poplatky, které jsou obvykle na straně prodávajícího.

Tento stav na trhu realit chce změnit nový realitní portál Cincink, který o sobě tvrdí, že je to:

„Férový realitní portál.“

Pojďme se společně přesvědčit, jaká je realita.

Co je to Cincink a jak funguje?

Hlavní výhodu vidíme v tom, že celá inzerce je zdarma, ať už na straně prodávajícího nebo kupujícího. Takže v podstatě neexistuje důvod, proč zde neinzerovat nebo nehledat aktuální nabídky realit.

Pojďme se společně podívat krok za krokem na to, jak tento „férový realitní portál“ funguje.

Krok za krokem z pohledu majitele nemovitosti

Prvním krokem je registrace, kde stačí vyplnit vaše jméno, telefon a email. Do emailu vám následně přijde email s tlačítkem pro potvrzení registrace. Za to, že je použitá funkce Double opt-in (dvojí potvrzení) dáváme palec nahoru.

V dalším kroku na domovské stránce klikneme na vložit inzerát, kde již zadáme obvyklé dispozice reality, na které jsme zvyklí z jiných realitní portálů. Prodej bytu zde tak může být otázkou pár minut. Samozřejmě, následně právní a administrativní úkony protáhnou celý prodej na několik týdnů...


Pojďme se pozastavit na 2 bodech, které jsou neobvyklé, ale v praxi je ocení nejen realitní kanceláře, ale i soukromí vlastníci.

Funkce Aukce

Tahle funkce zní skvěle, ale v praxi se moc neuchytla, zejména kvůli tomu, že je cena často nestavena velmi blízko k té odhadní, což nepotěší zájemce. A na straně druhé, prodejce nemovitosti logicky nechce příliš tratit. V základě jde ale o skvělou funkci, kterou mohou ocenit lidé, kteří potřebují prodat nemovitost co nejrychleji a na straně druhé investoři, kteří mají volné finanční prostředky či již schválenou hypotéku.

Funkce interního názvu

Pokud jste soukromý vlastník s jednou či dvěma nemovitostmi k prodeji, nemusíte brát na toto pole velký zřetel. Pokud jste zaměstnanec v realitní kanceláři, označte si nemovitosti např. dle interního značení, velmi vám to usnadní práci.

Krok za krokem z pohledu zájemce o realitu nebo pronájem

Ovládání je zcela intuitivní, a tak není nutné vysvětlovat jednotlivé body. Po kliknutí na domovské stránce na Hledat nemovitost si jen jednoduše vyberete, zda máte zájem o byt, dům, pozemek, komerční prostor nebo jinou kategorii.

Doporučujeme z počátku zadat parametry vysněné reality a následně parametry ubírat či upravovat, protože portál spojuje mnoho dalších nabídek z jiných serverů, díky čemuž je nabídka velmi pestrá. Za to dáváme další velký palec nahoru. Díky našemu doporučení tak může být nalezení vhodné koupě bytu otázkou jedné minuty.

Realitní portál zdarma?

Proč by to někdo dělal? Proč by někdo garantoval doživotní inzerci zdarma? Není to podvod?

Tyhle otázky napadnou každého kriticky smýšlející kupce nebo prodávajícího. Zárukou spolehlivosti pro vás jsou zejména 2 faktory: inzerce je zdarma a nezavazujete se nemovitost prodat právě přes portál Cincink a za druhé, za portálem stojí velký partner, Komerční banka.

Kromě inzerce zdarma tento realitní portál navíc nabízí i další služby, pojďme se na ně podívat.

  • Odhad ceny nemovitosti - přestože jsme zvyklí, že nás některé realitní kanceláře lákají na to, že zhotoví odhad ceny nemovitosti zdarma, obvykle je s tím spjatý i výhradní prodej, díky kterému se uvážeme k provizi v desítkách až stovkách tisíc Kč.
  • Profi foto - proč si nemovitost nenafotit sám a ušetřit? Odpověď najdete vcelku velkém počtu inzerátů, kde vás více než samotná nemovitost zaujme tma, nepořádek nebo jinak nekvalitní fotografie, která reálně snižuje hodnotu nemovitosti a může kupce odradit.
  • Textace inzerátu - sedíte hodiny u inzerátu a nevíte, co k němu napsat anebo již víte, že pro psané slovo nemáte vlohy? Lepší než sedět nad textem hodiny a ve výsledku podat špatný výsledek, je lepší svěřit i text inzerátu profíkům z oboru.
  • 3D plánek - díky němu mají zájemci rychlý a jasný přehled o tom, jaké dispozice nemovitost nabízí.
  • Vizualizace interiéru - pokud například nemáte natřené zdivo, v nemovitosti není podlaha nebo se v bytě nacházejí další velké nedostatky, tato služba vám může pomoc.
  • Hypotéka - přímo na portálu Cincink si můžete na hypoteční kalkulačce zjistit, za jakých podmínek lze uzavřít hypotéku. Další službou je i nezávazná konzultace zdarma.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky RADYBYDLENI ve svém prohlížeči!