Jak vybrat moderní nábytek a ušetřit?

Doporučujeme

Přidal moderni-nabytek, dne 2. 12. 2019 ,  0x

Jak vybrat moderní nábytek a ušetřit?

Přestože mají retro sestavy nábytku něco do sebe, naprostá většina lidí vyhledává moderní, ale zároveň konzervativní řešení.

Ať už vybíráte nábytek do pracovny, ložnice, obývacího pokoje nebo do koupelny, neměli byste nechávat výběr náhodě, protože se na nábytek budete dívat denně po několik let. A pokud máte často návštěvy, neměli byste se zbytečně pouštět do extrémních stylů nebo barev.

Barva, styl a koncept

Nejprve byste měli začít konceptem, tedy položením otázky, co od nábytku očekáváte. Hledáte především úložný a praktický nábytek anebo dáváte přednost sladění a výslednému dojmu? Máte s výběrem zkušenosti nebo dáte raději na radu odborníka?

Ať už jsou vaše odpovědi jakékoliv, jestliže nejste bytový návrhář, doporučujeme si zvolit jednu z obývacích sestav. Pokud byste měli vybírat nábytek po jednotlivých kusech, bude to velmi časově náročné. A především, výsledný dojem bude nejspíše působit nesladěně až kýčovitě.

Nábytek v kanceláři je velmi důležitý

Obývací pokoj a koupelna, to jsou v podstatě jediné dva prostory, na které většina zákazníků myslí - a zbytek interiérů se obvykle odvíjí právě od těchto dvou místností. Obývák by měl působit útulně, naproti tomu koupelna by měla působit prakticky.

Důležité je si uvědomit, kde během dne trávíte nejvíce času. Pokud pracujete z domu anebo trávíte čas na počítači či s dokumenty, přijdete na to, že mnoho času trávíte právě v kanceláři. V kanceláři je podstatné mít nejen praktický a jednoduchý styl nábytku, důležité je i vhodné zvolení barev. Například pro stěny je vhodné zvolit světle zelenou barvu, která uklidňuje. Nábytek by neměl mít křiklavé barvy a styl by měl být koncepční a praktický.

Klíčem k efektivnosti je vhodné pracovní prostředí.

Stolem a šuplíky to rozhodně nekončí. Kromě vhodného stolu a úložného prostoru je nejdůležitější vybrat kvalitní kancelářskou židli.

Jak ušetřit za nábytek?

Pokud nemáte zájem o nábytek z druhé ruky, doporučujeme sledovat akce, slevy a výprodeje. V dnešní době internetu není nutné shromažďovat všemožné letáky. Vyplatí se sledovat výprodej nábytku on-line.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky RADYBYDLENI ve svém prohlížeči!