Jak vybrat kvalitní kovový nábytek, který vydrží stovky let?

Doporučujeme

Přidal storage, dne 15. 05. 2020 ,  0x

Jak vybrat kvalitní kovový nábytek, který vydrží stovky let?

Kvalitní kovové vybavení, které vydrží při středním zatížení domácností stovky let již v dnešní době není pouze výsadou velkých firem, které si nechávají zhotovit vybavení na míru.

Díky internetu můžete mít v podstatě cokoliv. Dnes se zaměříme na kovové vybavení, které ocení nejen kutilové, ale i ti, kteří si potrpí na kvalitu...

Výhody kovového nábytku

Pokud se nebudeme bavit o sedacích soupravách na zahradu nebo do interiéru, ale o praktickém vybavení - jsou zde v podstatě pouze pozitiva.

- Na zakázku lze vyhotovit jakýkoliv vzhled, oproti dřevu nebo plastu zde de facto nejsou limitující faktory (ohebnost, křehkost, výdrž atp.),

- vzhled působí na první pohled (po pár letech většího používání je vhodná rekonstrukce povrchní úpravy) kvalitně,

- díky tomu, že povrchová (barevná) úprava je de facto libovolná, tak lze kovový nábytek s klidem kombinovat se dřevem, plastem či jiným materiálem,

- největší výhodou je již v úvodu zmíněná dlouhověkost, přičemž především závisí na tom, jak často a především v jakých podmínkách (míra vlhkosti, nárazové střídání teplot, UV záření...) používáte. Pokud jsou podmínky ideální, od kvalitního výrobce vydrží materiál, s drobnou údržbou i stovky let.

Nevýhody kovového vybavení

Přestože se může zdát, že kov nemá konkurenci, jsou tady i určitá rizika, která ale souvisí s podstatou kovu jako prvku, resp. prvků slitin.

- váha (výsledná váha nábytku či doplňků je např. oproti plastu výrazně vyšší)

- koroze (hlavně ve zvýšené vlhkosti je vhodné průběžně ošetřovat povrch namáhaných kovových částí).

Kde nakupovat?

Ať už jste firma nebo potřebujete např. pouze skříň do dílny, začněte na internetu a nebojte se podívat i na stránky, které jsou primárně určené pro B2B sektor (firma pro firmu).


Kovový nábytek můžete začít vybírat ZDE.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky RADYBYDLENI ve svém prohlížeči!